Технології майбутнього. BLUNT — парасолі, з якими полюбиш дощі й урагани
Виявляється, до сьогоднішнього дня всі парасолі будувалися за лекалами 1928!
Новозеландський інженер Грейг Бребнер — творець парасольок BLUNT теж знав про це. Що ж змусило його придумати свої фантастичні парасолі? Дивом уціліле око! Поруч з інженером відкрили парасольку таким чином, що мало не позбавили його ока. І тут — еврика! Грейг активно взявся за роботу, щоб покінчити з парасолями початку 20 століття. У нього це вийшло.
BLUNT створений без гострих наконечників. Парасолька витримує швидкість вітру до 117 км/год. Вона не ламається і висихає за 10 хвилин.
Йї секрет — в особливій конструкції подвійних опор (Double Struts), які рівномірно розподіляють навантаження по всьому куполу. У звичайних зонтах пікове навантаження тисне на кінці спиць, через це звичайні парасольки і ламаються. Система радіального натягу (Radial Tensioning System) — спиці висуваються за телескопічним принципом і розкривають купол парасольки, забезпечуючи рівномірний натяг всієї поверхні. Парасолька вміє самостійно підлаштовуватися під погоду. Закруглені наконечники (Blunt Tips) розподіляють навантаження на краях купола, максимально його натягуючи. Назва — BLUNT — від наконечників, так як саме гострі і небезпечні кінці спиць звичайних парасольок послужили імпульсом до побудови безпечної та міцної парасольки.