УКР   |   РУС
ІНТЕРНЕТ-ЖУРНАЛ - "КОНТЕНТ"

ФБР з'ясовує, як фото распранутих актрис потрапили в інтернет


Вересень 2, 2014

Після появи в інтернеті оголених фотографій цілого ряду знаменитостей комп'ютерні експерти намагаються оцінити ступінь уразливості так званих хмарних сервісів, які представляють собою дистанційні сховища файлів.

Як вважають,Натиснутиінтимні фото знаменитостейбули викрадені хакерами за допомогою злому хмарного сервісу для айфон iCloud.

ФБР оголосило, що початок розслідування події, яке надало фурор в інтернеті.

Одночасно компанія Apple проводить власну внутрішню перевірку в спробі встановити, чи дійсно зловмисники змогли скористатися слабкими місцями технології iCloud або підібрали паролі до особистих акаунтів знаменитостей якимось іншим способом.

Ніяких більш докладних коментарів представники американської влади і фірми Apple поки не дають. На думку аналітика з питань безпеки в компанії Tripwire Кена Уестін, через хмарних сервісів контролювати приватні дані стає все складніше. 

"Важливо, щоб знаменитості і всі інші пам'ятали, що зображення й інформація тепер зберігається не тільки на тому електронному пристрої, де були створені", - говорить він.

Без цензури

"Хоча багато власників хмарних сервісів шифруюць дані, які передаються користувачам, це не означає, що розміщення в" хмарі "файли зберігаються в зашифрованому вигляді. Якщо ви можете переглянути зображення в" хмарі ", то це ж може зробити іхакер", - АдзначиўУестін.

Фотографії приблизно двох десятків знаменитостей, в числі яких Кім Кардашьян, Ріанна, Кірстен Данст, Келлі Брук, Тереза ??Палмер, Кейт Аптон і багато інших, з'явилися на найбільшому в світі "іміджбордах" 4сhan.org, відомим практично повній відсутністюцензуриі анонімністю користувачів.

Які розмістили зображення користувач, який воліє називати себе "колекціонером", а не хакером, повідомив, що найближчим часом він опублікує нові інтимні фото зірок.

Деякі знаменитості заявили, що фотографії підроблені, решта підтвердили їх достовірність.

Актриса Мері Елізабет Вінстед написала у себе в "Твіттері": "Ті з вас, хто розглядає фотографії, які ми зробили з чоловіком кілька років тому у себе вдома, сподіваюся, ви задоволені собою. Враховуючи, що фото були видалені давно, уявляю скільки моторошніхзусільтреба для злому ".

Зі слів Вінстед можна вважати, що iPlay не винен у появі її фото в інтернеті, так як фотографії там можна переглядати тільки протягом 30 днів.

Комп'ютерні експерти звертають увагу на проблему з безпекою iCloud і додатки Find My iPhone.

"Груба сила"

Раніше в інтернеті з'явилося повідомлення про вразливість програми, яка, судячи з усього, була усунена. З її допомогою хакери могли проводити атаку по типу грубого злому (brute force).

В ході кібератаки в якості логіна використовувався логін користувача, після чого хакер вводив сотні найбільш використовуваних в інтернеті паролів.

"Кожен онлайн-сервіс паролів, який для забезпечення безпеки не повинен бути легким, - каже Радж Самані з компанії Intel Security. - Акаунти користувача в різних службах повинні бути з різними паролями і містити в собі від шести восьми буйнихі малих, а також цифри і символи ".

"Якщо ви користуєтеся одним паролем на декількох сайтах, ви піддаєте ризику свої дані. Якщо хакери дізнаються пароль, їм не важко буде дізнатися все ваше життя в інтернеті", - додав він.

Але найчастіше для отримання доступу до акаунтів хакери використовують людські слабкості користувачів.

Одним з найпоширеніших способів є "фішинг", коли зловмисники обманом одержують пароль користувача за допомогою розсилаються ними листів, де міститься прохання відкрити сайт, який виявляється підробленим, і ввести свої дані.

За матеріалами BBC

  • Tweet

Теги
3D 3G 5G acer акаунт amazon amd amoled android apple asus аутсорсинг blackberry cisco cloud DDoS dell девайс домен фаблет facebook фишинг fly Fonepad fujitsu гейтс google google play GPS хакер хостинг hp htc huawei ibm intel інтернет інтертелеком ios ipad iphone ips java джобс кібер київстар комп'ютер контент краудфандинг lenovo lg life :) Lollipop lte mac microsoft motorola msi мтс-україна nexus nokia ноутбук oled panasonic philips планшет планшетофон портал програма програміст провайдер робот samsung seo сервер мережа SIM skype смартфон софт sony стартап toshiba тримоб цукерберг tv twitter укртелеком вірус Vodafone web xiaomi yahoo yandex zte
Партнери журналу
20 Жов.

Зроби сильний хід

Розробка сайтів та інтернет магазинів від компанії СІМ - веб сайти усім!

докладніше
Follow @contentcomua

Content.com.ua © 2014. Компанія "СіМ". Веб-cайти усім! Создание сайтов
  • Про проект
  • Віджет

ФБР з'ясовує, як фото распранутих актрис потрапили в інтернет