УКР   |   РУС
ІНТЕРНЕТ-ЖУРНАЛ - "КОНТЕНТ"

Експерт: фундаментальні недоліки хмарного сервісу Apple


Вересень 4, 2014

Хмарний сервіс iCloud компанії Apple, за допомогою якого користувачі можуть віддалено зберігати свої файли, містить "фундаментальний недолік в системі забезпечення безпеки", вважає експерт в питаннях комп'ютерної безпеки.

Служба зберігання файлів виявилася в центрі уваги через які зберігалися в ній оголених фотографій цілого ряду знаменитостей, які потрапили в інтернет.

Стало відомо, що використовуються сервісом заходи безпеки, які включають подвійну ідентифікацію, можна обійти за допомогою програми, яка дає доступ до даних iCloud.

Apple відмовилася коментувати ситуацію.

Для доступу до даних користувачів хакерам все ж необхідно знати адреси їхньої електронної пошти. З останнього випадку незрозуміло, чи були вони відомі зловмисникам.

Подвійна ідентифікація, для проходження якої крім звичайного пароля потрібно ввести короткий пароль, який Apple відправляє на телефон або планшет користувача, з'явилася для посилення заходів безпеки.

Деякі експерти кажуть, що тим самим Apple створила серед своїх клієнтів "помилкове відчуття безпеки".

Журнал Wired, який спеціалізується на питаннях хай-тек технологій, пише, що на сайтах хакерів згадується програма російської компанії ElcomSoft, нібито дозволяє користувачам проникнути до даних в iCloud.

Кредитні карти

Програма, яка продається на міжнародному ринку службам охорони порядку, немов може дати доступ до інформації в iCloud в обхід iPhone або iPad людини, якій належить інформація в "хмарі".

Програма була розроблена москвичем Володимиром Каталова.

Поки ще неясно, використовувалася ця програма для отримання доступу до оголеним фотографіям знаменитостей.

В інтерв'ю Бі-бі-сі сам Каталов сказав, що не може бути впевненим на 100%, проте вважає, що програма ElcomSoft, швидше за все, була використана зловмисниками, так як тільки вона може це зробити ".

Він додав, що, хоча його компанії "не дуже подобається", коли її програми використовуються в порушення місцевого законодавства, ця конкретна програма продається не тільки поліції та іншим службам охорони порядку, а й фізичним особам.

Мікко Хіппонен, фахівець з питань комп'ютерної безпеки, каже, що система захисту користувачів, розроблена Apple, судячи з усього, призначалося тільки для захисту даних їх кредитних карток.

Тим самим, каже Хиппонен, компанія продемонструвала, що не розуміє пріоритетів своїх клієнтів.

"Багато користувачів вважали за краще б, щоб хакери вкрали дані їх кредитних карт, а не їх інтимні фотографії", - сказав експерт.

За матеріалами BBC
  • Tweet

Теги
3D 3G 5G acer акаунт amazon amd amoled android apple asus аутсорсинг blackberry cisco cloud DDoS dell девайс домен фаблет facebook фишинг fly Fonepad fujitsu гейтс google google play GPS хакер хостинг hp htc huawei ibm intel інтернет інтертелеком ios ipad iphone ips java джобс кібер київстар комп'ютер контент краудфандинг lenovo lg life :) Lollipop lte mac microsoft motorola msi мтс-україна nexus nokia ноутбук oled panasonic philips планшет планшетофон портал програма програміст провайдер робот samsung seo сервер мережа SIM skype смартфон софт sony стартап toshiba тримоб цукерберг tv twitter укртелеком вірус Vodafone web xiaomi yahoo yandex zte
Партнери журналу
20 Жов.

Зроби сильний хід

Розробка сайтів та інтернет магазинів від компанії СІМ - веб сайти усім!

докладніше
Follow @contentcomua

Content.com.ua © 2014. Компанія "СіМ". Веб-cайти усім! Создание сайтов
  • Про проект
  • Віджет

Експерт: фундаментальні недоліки хмарного сервісу Apple